Menu
Bestyrelsen 30. oktober kl. 00:20
Indendørstider 2016 / 2017 Igen i år er puslespillet faldet på plads med indendørstider
SponsorNyt
Super tilbud til alle medlemmer i FHF
EventNyt
FHF tog pokaler til Vildbjerg Cup
AnlægsNyt
Nu er det blevet græstid
Bestyrelsen
Fløng-Hedehusene Fodbold stopper samarbejdet med FC Roskilde

Støt vores sponsorer - de støtter os

Find os på Facebook

Kommende kampe
December 2016
3.
lørdag
14.30
Fløng-Hedehusene
5 - 3
Herrer
U16
U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD • Pulje 2
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Tølløse BK
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
4.
søndag
15.12
Gislinge BK (2)
3 - 0
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål B • Pulje 3
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene
Fløng Hallen
4.
søndag
15.36
Fløng-Hedehusene
1 - 3
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål B • Pulje 3
Fløng Hallen
Gladsaxe-Hero BK (1)
Fløng Hallen
4.
søndag
16.00
Fløng-Hedehusene
3 - 3
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål B • Pulje 3
Fløng Hallen
BK Friheden (1)
Fløng Hallen
4.
søndag
16.36
Faxe BK
1 - 1
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål B • Pulje 3
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene
Fløng Hallen
4.
søndag
17.00
Fløng-Hedehusene (1)
2 - 9
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål A • Pulje 1
Fløng Hallen
Store Lyngby IF
Fløng Hallen
4.
søndag
17.12
Lyngby Boldklub 1921
5 - 5
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål A • Pulje 1
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene (2)
Fløng Hallen
4.
søndag
17.36
Fløng-Hedehusene (2)
4 - 1
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål A • Pulje 1
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene (1)
Fløng Hallen
4.
søndag
18.00
Fløng-Hedehusene (2)
4 - 5
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål A • Pulje 1
Fløng Hallen
Store Lyngby IF
Fløng Hallen
4.
søndag
18.12
Fløng-Hedehusene (1)
2 - 6
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål A • Pulje 1
Fløng Hallen
Faxe BK
Fløng Hallen
4.
søndag
18.36
Faxe BK
4 - 4
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål A • Pulje 1
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene (2)
Fløng Hallen
4.
søndag
18.48
Lyngby Boldklub 1921
7 - 3
Herrer
U14
U14 drenge (03) håndboldsmål A • Pulje 1
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene (1)
Fløng Hallen
10.
lørdag
12.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
U14
U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD • Pulje 5
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Herstedøster IC
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
10.
lørdag
13.15
Fløng-Hedehusene
Herrer
U11
U11 Drenge A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 5
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Holbæk B&I (2)
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
10.
lørdag
14.30
Fløng-Hedehusene
Herrer
Senior
Herresenior 1 7M/8M VinterBOLD • P1
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Høje Tåstrup IF
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
17.
lørdag
12.00
Fløng-Hedehusene
Herrer
U14
U14 Drenge (03) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 1
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Kastrup
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
17.
lørdag
14.30
FHF
Herrer
U12
U12 Drenge A (05) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
KFUM BK, Roskilde
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
17.
lørdag
17.12
Fløng-Hedehusene
Herrer
Senior
Herresenior - Håndboldmål • Pulje 2
Fløng Hallen
Team-Interros
Fløng Hallen
17.
lørdag
17.48
Skuldelev-Selsø SK (1)
Herrer
Senior
Herresenior - Håndboldmål • Pulje 2
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene
Fløng Hallen
17.
lørdag
18.24
Glostrup
Herrer
Senior
Herresenior - Håndboldmål • Pulje 2
Fløng Hallen
Fløng-Hedehusene
Fløng Hallen
17.
lørdag
18.48
Fløng-Hedehusene
Herrer
Senior
Herresenior - Håndboldmål • Pulje 2
Fløng Hallen
Ishøj BK
Fløng Hallen